
Колодка гальмівна передня ВАЗ 2101 - 2107 FERODO (4 шт) FDB 96
514 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: FDB 96
+380 (97) 750-75-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробництво: FERODO.
Характеристики:
Товщина: 15,9 мм
довжина: 84 мм
ширина: 60 мм
Вага: 1,04 кг
В комплекті 4 шт.
Застосовуються для автомобілів: ВАЗ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | FDB 96 |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴/комплект
