
Колодки гальмівні передні ВАЗ 2108 -2115, Калина, Пріора FERODO
728 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: FDB 527
+380 (97) 750-75-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні ВАЗ 2109-21099,2110-2112, 2113-2115, 1117, 1118, 1119 Калина, 2170, 2171, 2172 Пріора
В комплекті 4 шт.
Забезпечують безшумне, надійне і плавне гальмування.
Виробник: FERODO..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | FDB 527 |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴/комплект
