
Передній сальник колінвала ВАЗ 2108 ELRING 546.968 (28*42*7) в коробці
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 546.968
+380 (97) 750-75-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий задній сальники колінвалу ВАЗ. Виробник: ELRING, Німеччина.
Характеристики:
Внутрішній діаметр: 28
Зовнішній діаметр: 42
Ширина: 7
Тип крутіння: праве
застосовується на ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 21093.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 546.968 |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | ЛуАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴




