
Колодки гальмівні задні Chevrolet Lacetti , Nubira SP1160 HI-Q
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP1160
Колодки гальмівні задні SP1160.
Виробник: HI-Q Південна Корея
Комплект: 4 шт
Застосовується на автомобілях:
Chevrolet Lacetti
LACETTI (J200) 2005 - 2020 1.4 16V (J200) 95 к.с. Бензиновий двигун F14D3
LACETTI (J200) 2005 - 2020 1.8 (J200) 122 к.с. Бензиновий двигун T18SED
LACETTI (J200) 2005 - 2009 1.8 (J200) 91 к.с. Бензиновий двигун F18D2
LACETTI (J200) 2005 - 2020 1.6 (J200) 109 к.с. Бензиновий двигун F16D3
LACETTI (J200) 2005 - 2020 1.8 (J200) 121 к.с. Бензиновий двигун F18D3
LACETTI універсал (J200) 2003 - 2013 1.8 (J200) 121 к.с. Бензиновий двигун T18SED
LACETTI універсал (J200) 2005 - 2020 1.6 (J200) 109 к.с. Бензиновий двигун F16D3
LACETTI універсал (J200) 2005 - 2020 1.8 (J200) 121 к.с. Бензиновий двигун F18D3
LACETTI седан 2003 - 2013 1.8 122 к.с. Бензиновий двигун
LACETTI седан 2003 - 2009 1.8 90 к.с. Бензиновий двигун
LDA
Chevrolet Aveo
AVEO седан (T250, T255) 2005 – 2007 1.4 (T250, T255) 94 к.с. Бензиновий двигун F14D3,L14
Daewoo Nubira
NUBIRA (KLAJ) 1997 - 2020 2.0 16V (KLAJ) 133 к.с. Бензиновий двигун X 20 SED
NUBIRA (KLAJ) 1997 - 1999 1.6 16V (KLAJ) 106 к.с. Бензиновий двигун A16DMS
NUBIRA (KLAJ) 2002 - 2003 2.0 CDX (KLAJ) 126 к.с. Бензиновий двигун T20SED
NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997 - 1999 1.6 16V (KLAJ) 106 к.с. Бензиновий двигун A16DMS
NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997 - 2020 2.0 16V (KLAJ) 133 к.с. Бензиновий двигун X 20 SED
NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997 - 2020 1.6 16V (KLAJ) 90 к.с. Бензиновий двигун A16SMS
NUBIRA Wagon (KLAJ) 2000 - 2020 1.6 16V (KLAJ) 103 к.с. Бензиновий двигун A16DMS
NUBIRA Wagon (KLAJ) 2000 - 2020 2.0 16V (KLAJ) 126 к.с. Бензиновий двигун T20SED
NUBIRA седан (KLAJ) 1997 - 1999 1.6 16V (KLAJ) 106 к.с. Бензиновий двигун A16DMS
NUBIRA седан (KLAJ) 1997 - 2020 2.0 16V (KLAJ) 133 к.с. Бензиновий двигун X 20 SED
NUBIRA седан (KLAJ) 2000 - 2020 1.6 16V (KLAJ) 103 к.с. Бензиновий двигун A16DMS
NUBIRA седан (KLAJ) 2000 - 2020 2.0 16V (KLAJ) 126 к.с. Бензиновий двигун T20SED
NUBIRA седан (KLAN) 2003 - 2020 1.8 (KLAN) 122 к.с. Бензиновий двигун T18SED
NUBIRA седан (KLAN) 2003 - 2020 1.6 (KLAN) 109 к.с. Бензиновий двигун F16D3
NUBIRA седан 2005 - 2011 2.0 D 121 к.с.
Z 20 S
NUBIRA седан 2005 - 2011 1.6 109 к.с. Бензиновий двигун F16D3
NUBIRA седан 2005 - 2009 1.8 122 к.с. Бензиновий двигун T18SED
NUBIRA седан 2006 - 2008 1.4 95 к.с. Бензиновий двигун F14D3
NUBIRA універсал 2005 - 2011 1.6 109 к.с. Бензиновий двигун F16D3
NUBIRA універсал 2005 - 2009 1.8 122 к.с. Бензиновий двигун T18SED
NUBIRA універсал 2005 - 2011 1.8 121 к.с. Бензиновий двигун F18D3
NUBIRA універсал 2007 - 2011 2.0 D 121 к.с.
Z 20 DM, Z 20 S
NUBIRA Wagon (KLAN) 2003 - 2020 1.8 (KLAN) 122 к.с. Бензиновий двигун T18SED
NUBIRA Wagon (KLAN) 2003 - 2020 1.6 (KLAN) 109 к.с. Бензиновий двигун F16D3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP1160 |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 104.5 мм |
| Висота | 38.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
- Ціна: 540 ₴
