
Сальник колінвала передній ВОЛГА , Газель 440.301 55*80*10 ELRING
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53-1005032-01
+380 (97) 750-75-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній ВОЛГА ,Газель 440.301
55*80*10 ELRING
53-1005032-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Код запчастини | 53-1005032-01 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ГАЗ |
| Модель | Волга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴
