
Підшипник передньої маточини ВАЗ 2170, Калина 256707 СС 20
412 ₴
- Готово до відправки
- Код: 256707
+380 (97) 750-75-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передньої маточини 256707
виробник СС 20
застосовується на автомобілях ВАЗ Калина, Пріора
внутрішній діаметр 35 мм
зовнішній діаметр 68 мм
висота 37 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Пріора, Калина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | СС-20 |
| Код запчастини | 256707 |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Різновид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴
